HAKKIMIZDA

Tarihçe
Firmamız 1996 yılında GÜLÇEK ve NAYMAN aileleri tarafından kurulmuş olup 1997 yılı Nisan ayında faaliyete başlamıştır. Kurucularımız H.MASUM GÜLÇEK ve A.BAKİ NAYMAN’dır.
İkinci Kuşak yöneticilik Abdurrezak NAYMAN ve Yılmaz GÜLÇEK tarafından yapılmaktadır. Yönetim olarak bizler dünyanın en iyi futbolcusununda antrenman yapmadan başarıya ulaşamaz düşüncesiyle daha iyiye daha güzele daha ileriye varabilmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Firmamız kurulduğu günden itibaren Mercedes-Benz marka otobüslerle sizlere hizmet vermektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz
“Yolcu Misafirimizdir” prensibini ilke edinmiş firmamız kurulduğu günden bugüne siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Rahat, güvenilir, Konforlu bir seyahat geçirmeniz ve sevdiklerinize en iyi şekilde ulaşmanız için Mercedes-Benz Travego filosuyla , hizmetiyle, kalitesiyle sizlere hizmet vermeye; sizlerin destek ve katkılarıyla mücadelemizi sürdürmekteyiz.

Kalite Politikamız
Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratmak, kendimizi yenilemek, "Her Şey zamanında" ilkesiyle hatasız hizmet vermektir.
İnsan taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve teknolojiden yaralanarak siz değerli yolcularımızı daha iyi bir şekilde ağırlamaktır.

Cumhuriyet Meydanı No:3 Batman/TÜRKİYE
0533 304 85 02
bilgi@luksbatman.com.tr
Copyright © 2021 Lüks Batman Seyahat